Biedronki - Przedszkole Nr 10 "Janek Wędrowniczek" w Gnieźnie

Biedronki

Wycieczka do krainy Świętego Mikołaja
W oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia...
Święto Dyni
PAMIĘTAMY
W tym szczególnym czasie dzieci z grupy Biedronki uczciły pamięć harcerzy, którzy oddali życie w obronie Ojczyzny.
Jesienny spacerek Biedronek 28.10
15.10.2019 wyjście na Pocztę
18.10.2019r. Warsztaty florystyczne prowadzone przez firmę ,,Greener"
Dnia 18.09.2019r. do grupy Biedronek przybył Pan policjant by przybliżyć dzieciom temat ,,Bezpieczeństwa na drodze". Grupie towarzyszyły również Słoneczka, które zostały zaproszone przez Biedronki. Pogawędka trwała godzinę. Dzieci były zafascynowane gościem. Uważnie słuchały i aktywnie brały udział w zajęciach. Nie zabrakło w pokazie ciekawych przedmiotów, które Pan policjant miał przy sobie jak lizak, kamizelka odblaskowa, światło policyjne ręczne. Akcja ,,Bezpieczny przedszkolak" była akcja, która nauczyła, pokazała dzieciom jak ważne jest zachowanie się podczas spacerów, wyjść, wycieczek itp.