Janek Wędrowniczek Gniezno

Plakat PRSP

Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2021

Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2021

Minęliśmy półmetek w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Cieszmy się, że jesteście z nami i kręcicie kilometry dla Gniezna. Przed nami kolejne spotkania i wydarzenia rowerowe, na których – mamy nadzieję – będzie dane nam się spotkać. Przypominamy o nadchodzących wydarzeniach i zachęcamy do udziału:- piątek 18 czerwca o 15:00 rusza 24h Rowerowa sztafeta dla Gniezna – szczegóły:
https://www.facebook.com/events/331205568379970?ref=newsfeed – sobota 19 czerwca o 15:00 Piknik Rowerowy na terenie Szkoły Podstawowej nr 9, poza rozmowami o bezpieczeństwie i zasadach ruchu drogowego, uczniowie @zseogniezno (Zespołu Szkół Ekonomicznych) zaprezentują pokaz mody odzieży na rower, nie zabraknie także rowerowych konkursów; – niedziela 20 czerwca o 10:00 rajd rowerowy z Rynku #Dookoła Powiatu, ze Starostwem Powiatowym; – niedziela 20 czerwca o 16:00, Spotkanie Rowerowe na Rynku- środa 23 czerwca godzina 18:00 inicjatywa środowiska Wspieramy Konkret Gniezno pn. 300 gnieźnieńskich rowerowych spartan, szczegóły https://fb.me/e/Hgp5588

Dnia 31 maja o godzinie 17.00 na gnieźnieńskim Rynku odbędzie się spotkanie otwierające tegoroczne zmagania o miano Rowerowej Stolicy Polski.

W poniższym załączniku przekazujemy zaproszenie do udziału w czerwcowym przedsięwzięciu, które kieruje do Państwa Prezydent Tomasz Budasz.

Font Resize
Powrót do góry
Skip to content