Wakacje w przedszkolu - Przedszkole Nr 10 "Janek Wędrowniczek" w Gnieźnie

Wakacje w przedszkolu

Uwaga!!! pobyt dzieci w lipcu i sierpniu w przedszkolu!!!
W najbliższych dniach skontaktują się z Państwem wychowawcy grup w celu uzyskania informacji o pobycie dziecka w przedszkolu w miesiącach lipcu i sierpniu. Do 5 czerwca prosimy Państwa o zdeklarowanie pobytu dziecka w miesiącu lipcu w naszym przedszkolu. Jeśli tak zadecydujecie, to do 12 czerwca proszę złożyć do skrzynki w naszym przedszkolu lub przesłać na maila przedszkola kartę zgłoszenia, która do pobrania będzie ze strony FB lub strony internetowej. Mogą Państwo również dziecko zadeklarować pobyt dziecka w sierpniu, ale do Przedszkola Nr 12. I tak samo proszę zdeklarować się do 5 czerwca (w Przedszkolu Nr 12, tel.61 426 19 36), do 12 czerwca proszę złożyć tam deklarację, którą otrzymacie Państwo w Przedszkolu Nr 12. Proszę o dotrzymanie terminów, jest to ważne do ustalenia organizacji pracy przedszkoli w miesiącach letnich.