Janek Wędrowniczek Gniezno

Własnorecznie robione instrumenty

Wyniki Przeglądu Małych Form Instrumentalnych “Sam Robię i Gram”

“Sam Robię i Gram”

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Przeglądu Małych Form Instrumentalnych ,,Sam Robię i Gram” pod hasłem ,,Muzyczny Świat Bajek” objętego Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gniezno. Do udziału w Przeglądzie zgłosiło się 10 przedszkoli z Gniezna. Każde Przedszkole biorące udział w konkursie otrzyma nagrodę oraz pamiątkowy dyplom. Jury jest pełne uznania dla wysokiego poziomu wykonania przez dzieci własnoręcznie wykonanego instrumentu muzycznego oraz sposobu grania na nich. Gratulujemy pomysłowości i zaangażowania!. Poniżej przedstawiamy galerię przesłanych zdjęć.

Przedszkole nr 3 im. Kubusia Puchatka,”. Grupa: ,,Tygryski. Tytuł utworu: ,,All Star” Smash Mouth

Przedszkole nr 10 z oddziałami integracyjnymi. Grupa: Słoneczka Tytuł utworu: Pszczółka Maja

Przedszkole nr 2 ,,Źródełko”. Grupa: ,,Jeżyki”. Tytuł utworu: ,,Tupu, tup po śniegu”

Przedszkole nr 5 ,,Mali Przyrodnicy” Grupa: ,,Leśne Ludki” Tytuł utworu: ,,Piraci Karaibów”